CPF0805B2K74E
MFR.Part #
CPF0805B2K74E
JLCPCB Part #
C3954492
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.74kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS