LTR10EZPJ362
MFR.Part #
LTR10EZPJ362
JLCPCB Part #
C2091384
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS