CPF0805B27RE
MFR.Part #
CPF0805B27RE
JLCPCB Part #
C2143288
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 27Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS