CPF0805B27R4E
MFR.Part #
CPF0805B27R4E
JLCPCB Part #
C4016515
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS