RN73C2A4K22BTG
MFR.Part #
RN73C2A4K22BTG
JLCPCB Part #
C4332345
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.22kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount