CPF0805B25R5E
MFR.Part #
CPF0805B25R5E
JLCPCB Part #
C4287866
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS