H45K36BZA
MFR.Part #
H45K36BZA
JLCPCB Part #
C1409487
Description
-55℃~+155℃ 5.36kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS