CPF0805B1R69E
MFR.Part #
CPF0805B1R69E
JLCPCB Part #
C4009982
Description
-55℃~+155℃ 1.69Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS