CPF0805B1R58E
MFR.Part #
CPF0805B1R58E
JLCPCB Part #
C3999538
Description
-55℃~+155℃ 1.58Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS