CPF0805B1R54E
MFR.Part #
CPF0805B1R54E
JLCPCB Part #
C4308906
Description
-55℃~+155℃ 1.54Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS