CPF0805B1M65E
MFR.Part #
CPF0805B1M65E
JLCPCB Part #
C4126544
Description
-55℃~+155℃ 1.65MΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS