RQ73C2B2K37BTD
MFR.Part #
RQ73C2B2K37BTD
JLCPCB Part #
C2084707
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 200V 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS