CPF0805B178KE
MFR.Part #
CPF0805B178KE
JLCPCB Part #
C4288448
Description
-55℃~+155℃ 100mW 178kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS