CPF0805B15R4E
MFR.Part #
CPF0805B15R4E
JLCPCB Part #
C4074019
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS