CPF0805B124RE
MFR.Part #
CPF0805B124RE
JLCPCB Part #
C4003459
Description
-55℃~+155℃ 100mW 124Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS