CPF0805B124KE
MFR.Part #
CPF0805B124KE
JLCPCB Part #
C4091036
Description
-55℃~+155℃ 100mW 124kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS