CPF0603F90R9C1
MFR.Part #
CPF0603F90R9C1
JLCPCB Part #
C2113456
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS