CPF0603F86K6C1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0603F86K6C1
JLCPCB Part #
C4258166
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 63mW 86.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS