CPF0603F6K34C1
MFR.Part #
CPF0603F6K34C1
JLCPCB Part #
C2112709
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.34kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS