CPF0603F61K9C1
MFR.Part #
CPF0603F61K9C1
JLCPCB Part #
C2092633
Description
-55℃~+155℃ 50V 61.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS