CPF0603F2R32C1
MFR.Part #
CPF0603F2R32C1
JLCPCB Part #
C3989542
Description
-55℃~+155℃ 2.32Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS