CPF0603F20KC1
MFR.Part #
CPF0603F20KC1
JLCPCB Part #
C4111006
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS