CPF0603F205RC1
MFR.Part #
CPF0603F205RC1
JLCPCB Part #
C4008510
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS