SMF51K8JT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMF51K8JT
JLCPCB Part #
C4002466
Package
SMD
Description
-55℃~+200℃ 1.8kΩ 5W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS