354011KFT
MFR.Part #
354011KFT
JLCPCB Part #
C3912748
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 4W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS