CPF0603F113KC1
MFR.Part #
CPF0603F113KC1
JLCPCB Part #
C2120710
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS