CPF0603D1K3D
MFR.Part #
CPF0603D1K3D
JLCPCB Part #
C2122101
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS