RN73H1JTTD28R7D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD28R7D25
JLCPCB Part #
C4051070
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS