CPF0603B95K3E1
MFR.Part #
CPF0603B95K3E1
JLCPCB Part #
C4130567
Description
-55℃~+155℃ 63mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS