CPF0402B287KE
MFR.Part #
CPF0402B287KE
JLCPCB Part #
C3957979
Description
-55℃~+155℃ 287kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS