CPF0603B909RE
MFR.Part #
CPF0603B909RE
JLCPCB Part #
C4010973
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS