H4P680RDCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P680RDCA
JLCPCB Part #
C1408746
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1W 680Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS