CPF0603B820KE1
MFR.Part #
CPF0603B820KE1
JLCPCB Part #
C2073520
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 820kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS