CPF0603B7R5E1
MFR.Part #
CPF0603B7R5E1
JLCPCB Part #
C2079638
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 7.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS