CPF0603B7K5E1
MFR.Part #
CPF0603B7K5E1
JLCPCB Part #
C2094850
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS