CPF0603B71R5E
MFR.Part #
CPF0603B71R5E
JLCPCB Part #
C4349627
Description
-55℃~+155℃ 63mW 71.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS