CPF0603B715KE
MFR.Part #
CPF0603B715KE
JLCPCB Part #
C4197917
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 715kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS