H8316KDZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H8316KDZA
JLCPCB Part #
C1429758
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 250mW 316kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS