3430A3F43KTE
MFR.Part #
3430A3F43KTE
JLCPCB Part #
C6059220
Description
-55℃~+155℃ 3W 43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS