CPF0603B620RE1
MFR.Part #
CPF0603B620RE1
JLCPCB Part #
C4145980
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 620Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS