CPF0603B5R62E
MFR.Part #
CPF0603B5R62E
JLCPCB Part #
C4082929
Description
-55℃~+155℃ 5.62Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS