CPF0603B4R87E
MFR.Part #
CPF0603B4R87E
JLCPCB Part #
C4123870
Description
-55℃~+155℃ 4.87Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS