CPF0603B3K4E
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0603B3K4E
JLCPCB Part #
C4029896
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 3.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS