CPF0603B34K8E
MFR.Part #
CPF0603B34K8E
JLCPCB Part #
C4089568
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS