RU73X2A17K8LTDF
MFR.Part #
RU73X2A17K8LTDF
JLCPCB Part #
C4088184
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS