CPF0603B330RE1
MFR.Part #
CPF0603B330RE1
JLCPCB Part #
C2088412
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS