CPF0603B33RE
MFR.Part #
CPF0603B33RE
JLCPCB Part #
C2076097
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS