CPF0603B30KE1
MFR.Part #
CPF0603B30KE1
JLCPCB Part #
C4069834
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS