CPF0603B360KE1
MFR.Part #
CPF0603B360KE1
JLCPCB Part #
C4151589
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS