CPF0603B29K4E
MFR.Part #
CPF0603B29K4E
JLCPCB Part #
C4552986
Description
-55℃~+155℃ 29.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS